Ponuka pre influencerov

Páčia sa Vám naše fotoplátna či darčekové predmety? Máte radi značku Pandastik a chceli by ste sa stať jej súčasťou? Ak ste si odpovedali kladne, určite čítajte ďalej ;)

Hľadáme influencerov, ktorí dokážu odkomunikovať a spropagovať našu značku a produkty. Za spoluprácu ponúkame to, čo Vám z našej ponuky padne do oka, poprípade po dohode aj finančnú odmenu .

BARTROVÁ SPOLUPRÁCA

  • Do 5.000 sledujúcich - Poukaz na nákup v hodnote 5€

  • 5.000 sledujúcich - 10.000 sledujúcich - Fotoplátno “malé” s vlastnou fotkou podľa výberu

  • 10.000 sledujúcich - 20.000 sledujúcich - Fotoplátno “stredné” s vlastnou fotkou podľa výberu

  • 20.000 sledujúcich a viac sledujúcich - Fotoplátno “veľké” s vlastnou fotkou podľa výberu a viac...

Okrem počtu sledujúcich, dohodu môže ovlivniť aj kvalita sledujúcich a engagement.

PODMIENKY:

  • Minimálne 2 posty na hlavnej stránke (napr. foto s produktom, unboxing...) + min. 4 instastories (nad 10.000 sledovateľov s linkom na web).

  • Odkaz na profil @pandastik.sk a na https://www.pandastik.sk

Spolupráca bude nadviazaná iba s vybranými influencermi. Počet sledujúcich je len jedným z rozhodujúcich kritérií. Vplyv na obojstrannú spoluprácu má tiež kvalita publikovaného obsahu, dosah príspevkov, vhodnosť cieľového publika a pod. Radi však nadviažeme spoluprácu aj s mikro influencermi, ktorých sleduje aj menší počet ľudí v rádoch stoviek a nižších tisícov.

Ak vás niektorá z možností oslovila poprípade Vás napadlo niečo, o čom musíme vedieť, kontaktujte nás na info@pandastik.sk proprípade na našom Instagrame alebo Facebooku.

 

Príklady:

  

Späť do obchodu